خدمات سئو (SEO) ما، به شامل تمامی اقداماتی است که باعث می شود وب‌سایت شما در نتایج جست و جوی یک یا چند کلمه یا عبارت، رتبه‌ی بالاتری بگیرد و هر چه این اقدامات، حرفه‌ای‌تر انجام شود:

  • رتبه‌های بهتری در نتایج جست و جو می‌گیرید.
  • هزینه کمتری برای ادوردز و تبلیغات گوگلی نیاز دارید که پرداخت کنید.
  • رتبه‌های به دست آمده را بهتر می‌توانید حفظ کنید.
  • اگر بعدا بخواهید در کلمات بیشتری رتبه کسب کنید، کار شما راحت‌تر و کمک هزینه تر خواهد بود.

ما برخلاف بسیاری از آژانس ها و افراد ارائه دهنده خدمات سئو که تنها بر ساخت لینک و متمرکز روی تعدادی کلمات کلید محدودی فعالیت میکنند که در بهترین حالت اگر وب سایت شما پنالتی  نشود منجر به اعتیاد وب سایت شما به تمدید و خریداری مداوم لینک در وب سایت های مختلف می شود، با استفاده از ابزارهای بروز و استاندارد برنامه مدونی برای کسب رتبه های اصلی (1 تا 3) تهییه می کنیم.

استراتژی عملیاتی ما در فرآیند سئو، برای شما رتبه هایی بالاتر در کلمات کلیدی بیشتر و مفیدتری را رقم خواهد زد.
عمده مشکلاتی که کارفرمایان در همکاری با آژانس های خدمات سئو دارند؛ علاوه بر کیفیت عملیاتی بر تعاملات مستند و ارائه گزارشات برای در جریان قرار گرفتن بر رویه رشد و نزول رتبه های آنها متمرکز است.
تیم آویژه در تمامی مراحل عملیاتی و اجرایی خدمات سئوی خود، به صورت هفتگی و مداوم گزارشات مدونی را برای شما ارسال خواهد کرد و مبتنی بر آن شما از کیفیت نتایج بدست آمده همواره آگاه خواهید بود.

چرا سئو...

چرا بهره مندی از خدمات سئو حرفه ای برای کسب و کار شما حیاتی است؟

بنا به دلایلی مانند فیلترینگ، بسترهای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها نقش قابل اتکایی نمیتوانند داشته باشند و همینطور بسترهای تبلیغاتی مانند: ادوردز یا تبلیغات گوگلی هم برای بسیاری از کسب و کارها در میان یا طولانی مدت اقتصادی نیست!

از این رو سئو یا SEO اصلی ترین ابزار استراتژیک جذب ترافیک ارگانیک، برای کسب و کارهایی است که بر بستر وب قصد ارائه ارائه اطلاعات، خدمات و یا محصولات خود را دارند، است!
خدمات سئو
در مقایسه با فعالیت های تبلیغاتی دیگر مشتریان بالقوه و بالفعل هدفمند تری را به سمت برند شما هدایت میکند؛ که این امر تاثیر مستقیمی بر برندینگ، بازاریابی و افزایش فروش منطقی و پایدار شما خواهد داشت!

فرآیند انجام خدمات سئو

تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و رقبا

با ابزارهایمان تحقیق می‌کنیم که مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین کلمات کلیدی برای سئوی وب‌سایت‌تان کدامند. بعد از آن رقبایتان را بررسی می‌کنیم و در انتها، برنامه‌ریزی اجرایی فرآیند سئوی وب‌سایت‌تان را تدوین می‌کنیم.

تحلیل و بررسی وب سایت هدف

در ابتدا ما وب سایت شما، از ابعاد دارای اهمیت برای عملیات سئو کاملا بررسی میکنیم، این ابعد شامل: عمر دامنه شما، سابقه فعالیت های سئو قبلی، لندینگ پیج های مربوط به کلمات کلیدی، کیفیت کد نویسی HTML وب سایت، قابلیت های CMS وب سایت شما، محتوای متنی و تصویری در صفحات وب سایت و بلاگ و کلیه موارد با سئو می باشد.

بازبینی، توسعه و باز نویسی محتوا

بخش اصلی عملیات سئو مبتنی بر کیفیت محتوای قابل ارائه به کاربران و همینطور موتورهای جستجوست، بر  اساس سطح رقابتی و نوع کلمات کلیدی کلیه محتوای صفحات فرو مختلف با جزئیات بررسی شده و در مواردی که نیاز باشد اقدامات محتوایی لازم، شامل نگارش محتوا، بازنویسی محتوا و یا توسعه محتوای موجود انجام خواهد گرفت!

تدوین استراتژی لینک سازی اولیه

تمامی اقداماتی که بایستی در خارج از وب‌سایت شما صورت بگیرد، اعم از حذف لینک های بی کیفیت، ایجاد شبکه‌ی لینکی استاندارد، Press Release، بازنشر محتوا در شبکه‌های اجتماعی، هرم‌های لینکی و... جهت تهییه یک استراتژی مدون اجرایی، از این نقطه شروع می شود.

تدوین استراتژی لینک سازی و عملیاتی سئو

بر اساس باز خوردهای مانیتور شده در ادامه فعالیت بخش قبلی به انضمام فعالیت رقبا در کلمات کلیدی مختلف، فرآیند تهییه و تدوین استراتژی عملیاتی انجام شده و کلیه موارد مربوط به زمانبندی های لینک سازی، توسعه محتوا و تغییرات مرحله ای وب سایت در این فاز اجرایی می شود.

ارزیابی و بهبود رتبه ها

تمامی رفتارهای رقبا، افت و خیز در رتبه‌ها، کلیک‌هایی که بابت رتبه داشتن در هر کلمه‌ی کلیدی داشته‌اید و...،  بررسی شده و در جهت بهبود استراتژی عملیاتی لحاظ می شود.

تمامی نتایج در قالب یک گزارش هفتگی برای شما ارسال می‌گردد. بعد از آن، اقداماتی برای تثبیت رتبه‌های‌تان اجرا می‌گردد.

انواع روش‌ها و تکنیک‌های سئو

فعالیت‌های سئو از نظر میزان تطبیق با قوانین گوگل، در ۳ دسته‌ی زیر قرار می‌گیرند:
سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

تکنیک‌هایی که از دید موتورهای جستجو قانونی و اخلاقی باشند، تکنیک‌های سئو کلاه سفید نامیده می‌شوند که ماندگارترین و بی‌خطرترین روش برای سئو می‌باشند. سئوی کلاه سفید تنها با پیروی از دستورات و قوانین موتورهای جستجو در طولانی مدت منجر به نتیجه می شود. ولی در موضوعات رقابتی، این روش بی‌فایده است. برای مثال برای یک وب‌سایت خدمات تور مسافرتی یا طراحی سایت با وجود هزاران رقیب نمی‌توان صرفا با درج محتوای با کیفیت، امید به کسب رتبه‌های بالا در گوگل داشت. پس راه حل چیست؟

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری

اساسا سئو با مفهوم کلاه خاکستری گره خورده و استفاده از این تکنیک‌ها برای کسب نتیجه، امری ضروری‌ست. گوگل معتقد است لینک‌سازی باید طبیعی باشد (لینک‌ها توسط کاربران به اشتراک گذاشته شود). ولی کم اتفاق می‌افتد که یک کاربر بخواهد لینک وب‌سایت شما را به دلیل مفید بودن محتوای آن در سایت خود قرار دهد. اینجاست که متخصصین سئو با به کارگیری تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری و لینک‌سازی در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های لینکی که در اختیار دارند؛ بدون اینکه توسط گوگل جریمه شوند، باعث ارتقاء رتبه می‌شوند.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

تکنیک‌های بسیار زیادی برای کسب نتیجه در رتبه‌بندی گوگل یا سئو وجود دارد که گوگل همه‌ی آن‌ها را قانونی و اخلاقی نمی‌داند. به تکنیک‌هایی که مورد تایید گوگل نباشند و سعی در فریب آن داشته باشند، تکنیک‌های سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) گفته می‌شود؛ که معمولا در مدت کوتاهی توسط گوگل شناسایی و موجب پرداخت جریمه یا حذف کامل از پایگاه داده‌های گوگل می‌شود. روش‌هایی مانند Cloaking، درج محتوا توسط روبات‌ها، لینک‌سازی غیر طبیعی و... جزو فعالیت‌های سئوی کلاه سیاه محسوب می‌شوند.

چرا آژانس ما را برای خدمات سئو خود باید انتخاب کنید؟

تجربه: سئو هم علم است و هم مهارت، پویا بودن و وابستگی یک فرآیند سئو موفق به موارد تعریف نشده بسیار زیادی آن تا حد بالایی وابسته تجربه اجرایی در حوزه خود کرده است، تیم آویژه با بیش از 5 سال تجربه حرفه ای و موفق در اجرای پروژه های کوچک (2 تا 5 کلمه کلیدی) تا پروژه هایی با بیش از 500 کلمه کلیدی فوق رقابتی، گنجینه دانشی و تجربی بالایی در این حوزه دارد، که مهم ترین مزیت رقابتی آن است!
تیم اجرایی: کار سئو یک کار تیمی است، فرآیند سئو نیاز افراد توانمندی با دانش و تجربه کاری در حوزه سئو است که بر علاوه بر تمرکز بالا بتوانند در بخش های محتوایی، فنی، تحلیل، لینک سازی و اجرایی نقش آفرینی کنند، تیم آویژه با 7 نفر تیم تمام وقت که بیش از 3 سال افتخار همراهی آنها را داشته ایم، ثابت کرده است تخصص های لازمه برای اجرای پروژه های سئو در تمامی ابعاد را دارد!
تحقیق و توسعه: ذات رقابتی سئو و بروزرسانی های مداوم الگریتم های جستجو، حرفه ای های سئو را ملذم به تحقیق و تحلیل مداوم در این حوزه میکند،در آوِیژه  به صورت هفتگی تیم های اجرایی به تبادل دانش در بخش های مختلف می پردازند، و بخاطر همین موضوع است که در بسیاری از شرایط پیچیده تنها تیم ارائه دهنده راهکار برای عبور از بحران ها و شرایط برای شرکت هایی هستیم که ما را می شناسند!
تعامل و ارتباط: عمده مشکلاتی که کارفرمایان در همکاری با آژانس های خدمات سئو دارند؛ علاوه بر کیفیت عملیاتی بر تعاملات مستند و ارائه گزارشات برای در جریان قرار گرفتن بر رویه رشد و نزول رتبه های آنها متمرکز است.
تیم آویژه در تمامی مراحل عملیاتی و اجرایی خدمات سئوی خود، به صورت هفتگی و مداوم گزارشات مدونی را برای شما ارسال خواهد کرد و مبتنی بر آن شما از کیفیت نتایج بدست آمده همواره آگاه خواهید بود!
همکاری بلند مدت و رضایت مشتریان: نظر مشتریان و فعالان اکوسیستم، آن هم بعد از سالها همکاری مداوم، تاکید بر یک موضوع مهم دارد: ما فقط حرف نمیزنیم! نتایج کار ما بیانگر ادعای ماست!

درخواست مشاوره‌ی رایگان!

    آدرس وب‌سایت شما

    نام و نام خانوادگی

    شماره تماس شما