Top
خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو بستری ملموس را برای دستیابی مشتریان بالقوه و بالفعل به برند شما را فراهم میکند، که این امر تاثیر مستقیمی برای برندینگ، بازاریابی و افزایش فروش شما خواهد داشت.

خدمات سئو

خدمات بهینه سازی وب سایت (Search Engine Optimization) یا به اختصار سئو (SEO) یکی از موثرترین روش ها در بازاریابی آنلاین است که می تواند در مدت زمان کم با هزینه نه چندان زیاد نتایج چشم گیری در سوددهی و افزایش مشتریان یک سازمان داشته باشد.
سئو یکی از کاربردی ترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد، سئو سایت برای مدیران کسب و کارهای آنلاین یکی از عوامل مهم درجذب مشتریان بالقوه از طریق موتورهای جستجو می باشد.
دنیای مجازی شامل میلیون ها وب سایت و وبلاگ در حوزه های مختلف است که هر کدام از این وب سایت ها و وبلاگ ها ممکن است تا چندین هزار صفحه داشته باشند. گوگل به عنوان قوی ترین موتور جستجوی جهان تمامی صفحات وب سایت ها و وبلاگ ها را می بیند، دسته بندی می کند و برای هر کدام با توجه به عناصر تاثیر گذار در سئو ارزش خاصی قائل می شود.

موتورهای جستجو، امروزه به مهم ترین درگاه دسترسی مشتریان به محصولات، خدمات و اطلاعات پیرامون برندها تبدیل شده اند!
به عبارتی؛
سئو، برای دستیابی برند شما به اهداف خود در فضای مجازی امری لازم و حیاتی است!

یک وب سایت با سئو یا بهینه سازی سایت و رعایت استانداردهای روز می تواند در حوزه فعالیت خود ارزش بالایی نزد گوگل پیدا کند که باعث خواهد شد در نتایج جستجوی گوگل با کلمات کلیدی مرتبط رتبه بالاتری کسب کند.

“سئو، ابزاری استراتژیک برای حفظ یکپارچگی فرآیند برندینگ و بازاریابی شما در فضای مجازی است!”

خدمات حرفه ای سئو ما شامل:

تهیه برنامه استراتژیک سئو، سئو ارگانیک، بهینه سازی صفحات و زیرساخت های وب سایت شما، ایجاد شبکه لینکی خارجی و ارائه گزارش از وضعیت کنونی شما و رقبایتان می باشد!

original-home-slide-2-layer-1.png
مانیتورینگ و تثبیت رتبه های موفق
original-home-slide-2-layer-1.png
شروع فرآیند سئو خارجی و ایجاد شبکه محتوای پشتیبان
original-home-slide-2-layer-1.png
بهینه سازی زیر ساخت و محتوای کنونی وب سایت
original-home-slide-2-layer-1.png
تدوین استراتژی و برنامه ریزی اجرایی

ابعاد سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

مقایسه سئوی داخلی و بهینه سازی خارجی وب سایت

سئو و بهینه سازی داخلی (on-page SEO)

بر خلاف روش درون صفحه ای که توسعه وب سایت با کنترل مستقیم بالایی انجام می شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه ای شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از وب سایت انجام می شود. (مانند ایجاد شبکه لینکی استاندارد، انتشار محتوا در شبکه محتوایی مرتبط و …)

سئو و بهینه سازی داخلی (on-page SEO)

سئو درون صفحه ای به بهینه سازی پارامترهای درون وب سایت شامل کنترل مستقیم کدها و یا محتویات وب سایت اعم از متن، تصویر، پیوند و … گفته می شود. به طور کلی هر چیزی که در سایت خود بارگذاری می کنید، مربوط به سئو درون صفحه ای می شود. این بخش از سئو پایه تمام تلاش‌های بهینه‌سازیست زیرا جایی است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید.

انواع روش ها و تکنیک های سئو

grey-hat-seo

سئو کلاه خاکستری (Grey Hat SEO)

اساسا سئو با مفهوم کلاه خاکستری گره خورده و استفاده از این تکنیک ها برای کسب نتیجه امری ضروری است. گوگل معتقد است لینک سازی باید طبیعی باشد. (لینک توسط کاربران به اشتراک گذاشته شود) ولی کم اتفاق می افتد که کاربری لینک وب سایت شما را به دلیل مفید بودن محتوای آن در سایت خود قرار دهد. اینجاست که متخصصین سئو با بکار گیری تکنیک های کلاه خاکستری و لینک سازی در وب سایت ها و شبکه های لینکی که در اختیار دارند، بدون اینکه توسط گوگل جریمه شوند، باعث ارتقا رتبه می شوند.

white-hat-seo

سئو کلاه سفید (White Hat SEO)

تکنیک‌هایی که از دید موتورهای جستجو قانونی و اخلاقی باشند، تکنیک های کلاه سفید سئو نامیده می شوند که بهترین، ماندگارترین و بی خطر ترین روش برای بهینه سازی موتورهای جستجو هستند. سئو کلاه سفید تنها با پیروی از دستورات و قوانین موتورهای جستجو در طولانی مدت منجر به نتیجه می شود. ولی این روش در موضوعات رقابتی بی فایده است. برای مثال برای یک وب سایت خدمات تور مسافرتی یا طراحی سایت با وجود هزاران رقیب نمی توان صرفا با درج محتوای با کیفیت، منجر به ارتقا رتبه در گوگل شد. پس راه حل چیست؟

black-hat-seo

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO)

تکنیک های بسیار زیادی برای کسب نتیجه در رتبه بندی گوگل یا سئو وجود دارد که گوگل همه آن ها را قانونی و اخلاقی نمی داند. به تکنیک هایی که مورد تایید گوگل نباشند و سعی در فریب آن داشته باشند، تکنیک های سئو کلاه‌سیاه (Black Hat SEO) گفته می شود. که معمولا در مدت کوتاهی توسط گوگل شناسایی و موجب پرداخت جریمه یا حذف کامل از پایگاه داده های گوگل می شود.