خدمات بازاریابی، تبلیغات و برندینگ آنلاین

ایده های خلاقانه برای بازاریابی، تبلیغات و برندینگ کسب و کارتان در فضای مجازی را از ما بخواهید!؟!

بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی آنلاین، نوعی از تبلیغات و بازاریابی است که تلاش می کند با استفاده از فضای اینترنت به اهداف برندینگ و در نهایت به فروش مستقیم دست پیدا کند، که در واقع مهم ترین روش بازاریابی در صنعت تجارت الکترونیک است. فعالیت های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به طور معمول ترکیبی از انواع روش های تولید محتوا (متنی، تصویری، ویدیویی و تعاملی) با استفاده از بستر دیجیتالی است.

این روز ها بسیاری به اشتباه بازاریابی دیجیتال یا دیجیتالی را معادل بازاریابی اینترنتی یا آنلاین می دانند، در صورتی که این دو موضوع به لحاظ مفهومی و فلسفی دارای تفاوت های زیادی می باشند، مهم ترین تفاوت آن ها از این روست که بازاریابی دیجیتالی تنها محدود به استفاده از بستر اینترنت یا بسترهای آنلاین نمی شود، بازاریابی دیجیتالی می تواند بستر و رسانه های دیجیتالی گسترده تری همچون USSD،  IPTV و… را نیز در بر بگیرد. ولی اینترنت به دلیل گستردگی دسترسی و کاربری به عنوان اصلی ترین بستر تاکتیکی این حوزه در نظر گرفته می شود.

امروزه رسانه اینترنت توانسته از تعداد مخاطبان سایر رسانه های تبلیغاتی و همچنین اثر گذاری آن ها بکاهد و توجه قشر عظیمی از جامعه را به خود جلب کرده است. از این رو بسیاری از کسب و کارها از بودجه های هنگفت تبلیغاتی در رسانه های سنتی کاسته و به رسانه های تبلیغاتی آنلاین رو آورده اند که مزیت بزرگ آن نسبت به رسانه های سنتی هزینه کمتر در کنار امکاناتی گسترده تر برای مانیتور کردن رفتار مشتریان است.

همانطور که در تبلیغات سنتی مدیران کسب و کارهای مختلف از آژانس های تبلیغاتی برای تحقیقات بازار و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی خود کمک می گرفتند امروزه سازمان های مختلف به آژانس های فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی نیاز پیدا کرده اند تا با تحقیقات راهبردی بازار آنلاین برای آن های کمپین های تبلیغات آنلاین تدوین کنند.

سئو و بهینه سازی وب سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی یا سئو، این روزها تبدیل به امری ضروری برای وب سایت سازمان ها  و کسب و کارها جهت معرفی محصولات و برند آن ها می باشد، در خصوص ما در رقابتی ترین کلمات بهترین تجربیات را داریم.

app-development

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

با گسترش دنیای تلفن های هوشمند طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل مرتبط با کسب و کارتان یکی از نیازهای ضروری بازاریابی آنلاین محسوب می شود. تیم برنامه نویسی ما متخصص در طراحی اپلیکیشن موبایل برای هر دو پلتفورم اندروید و iOS می توانند شما را در این امر یاری کنند.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی

با بازاریابی محتوایی علاوه بر جذب مشتریان بالقوه خود به برای برند سازمانتان ارزش  آفرینی کنید!

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی (Mobile Marketing) ابعاد و امکانات گسترده ایی را در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می دهد. موبایل رسانه‌ای سیار است و دسترسی به مخاطب را از هر سانه ی دیگری راحت تر ساخته است. امکانات ارتباطی متنوعی دارد و می تواند اطلاعات دقیق تری از زمان و مکان و اطلاعات شخصی کاربران در اختیار کسب و کارها قرار دهد.

تحقیقات بازار آنلاین

تحقیقات بازار آنلاین

تحقيقات بازار بعنوان بخشی مهم از فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کار و انجام فرآیند تبلیغات و برندینگ، پروسه ای منظم از تحقیق، شامل نيازهاى مشتريان، رقبا، فرصت ها و تغييرات بازار مى باشد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی

تحقيقات بازار بعنوان بخشی مهم از فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کار و انجام فرآیند تبلیغات و برندینگ، پروسه ای منظم از تحقیق، شامل نيازهاى مشتريان، رقبا، فرصت ها و تغييرات بازار مى باشد.