Top

خدمات بازاریابی، تبلیغات و برندینگ آنلاین

ایده های خلاقانه برای بازاریابی، تبلیغات و برندینگ کسب و کارتان در فضای مجازی را از ما بخواهید!؟!

بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی آنلاین، نوعی از تبلیغات و بازاریابی است که تلاش می کند با استفاده از فضای اینترنت به اهداف برندینگ و در نهایت به فروش مستقیم دست پیدا کند، که در واقع مهم ترین روش بازاریابی در صنعت تجارت الکترونیک است. فعالیت های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به طور معمول ترکیبی از انواع روش های تولید محتوا (متنی، تصویری، ویدیویی و تعاملی) با استفاده از بستر دیجیتالی است.

این روز ها بسیاری به اشتباه بازاریابی دیجیتال یا دیجیتالی را معادل بازاریابی اینترنتی یا آنلاین می دانند، در صورتی که این دو موضوع به لحاظ مفهومی و فلسفی دارای تفاوت های زیادی می باشند، مهم ترین تفاوت آن ها از این روست که بازاریابی دیجیتالی تنها محدود به استفاده از بستر اینترنت یا بسترهای آنلاین نمی شود، بازاریابی دیجیتالی می تواند بستر و رسانه های دیجیتالی گسترده تری همچون USSD،  IPTV و… را نیز در بر بگیرد. ولی اینترنت به دلیل گستردگی دسترسی و کاربری به عنوان اصلی ترین بستر تاکتیکی این حوزه در نظر گرفته می شود.

امروزه رسانه اینترنت توانسته از تعداد مخاطبان سایر رسانه های تبلیغاتی و همچنین اثر گذاری آن ها بکاهد و توجه قشر عظیمی از جامعه را به خود جلب کرده است. از این رو بسیاری از کسب و کارها از بودجه های هنگفت تبلیغاتی در رسانه های سنتی کاسته و به رسانه های تبلیغاتی آنلاین رو آورده اند که مزیت بزرگ آن نسبت به رسانه های سنتی هزینه کمتر در کنار امکاناتی گسترده تر برای مانیتور کردن رفتار مشتریان است.

همانطور که در تبلیغات سنتی مدیران کسب و کارهای مختلف از آژانس های تبلیغاتی برای تحقیقات بازار و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی خود کمک می گرفتند امروزه سازمان های مختلف به آژانس های فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی نیاز پیدا کرده اند تا با تحقیقات راهبردی بازار آنلاین برای آن های کمپین های تبلیغات آنلاین تدوین کنند.

تحقیقات بازار آنلاین

تحقیقات بازار آنلاین

تحقیقات بازار بعنوان بخشی مهم از فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کار و انجام فرآیند تبلیغات و برندینگ، پروسه ای منظم از تحقیق، شامل نیازهاى مشتریان، رقبا، فرصت ها و تغییرات بازار مى باشد.

بازاریابی محتوایی

با بازاریابی محتوایی علاوه بر جذب مشتریان بالقوه خود به برای برند سازمانتان ارزش آفرینی کنید!

سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی یا سئو، این روزها تبدیل به امری ضروری برای وب سایت سازمان ها و کسب و کارها جهت معرفی محصولات و برند آن ها می باشد، در خصوص ما در رقابتی ترین کلمات بهترین تجربیات را داریم.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

تحقیقات بازار بعنوان بخشی مهم از فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کار و انجام فرآیند تبلیغات و برندینگ، پروسه ای منظم از تحقیق، شامل نیازهاى مشتریان، رقبا، فرصت ها و تغییرات بازار مى باشد.

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی (Mobile Marketing) ابعاد و امکانات گسترده ایی را در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می دهد. موبایل رسانه‌ای سیار است و دسترسی به مخاطب را از هر سانه ی دیگری راحت تر ساخته است. امکانات ارتباطی متنوعی دارد و می تواند اطلاعات دقیق تری از زمان و مکان و اطلاعات شخصی کاربران در اختیار کسب و کارها قرار دهد.

app-development

با گسترش دنیای تلفن های هوشمند طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل مرتبط با کسب و کارتان یکی از نیازهای ضروری بازاریابی آنلاین محسوب می شود. تیم برنامه نویسی ما متخصص در طراحی اپلیکیشن موبایل برای هر دو پلتفورم اندروید و iOS می توانند شما را در این امر یاری کنند.

q
ویدیو تبلیغاتی

استفاده از ویدیو تبلیغاتی از جمله روش های موثر بازاریابی آنلاین است که شما را از رقبا یک قدم جلوتر می برد و سبب افزایش آگاهی ازنام تجاری شما می شود.

q
کمپین تبلیغات ایمیلی

تبلیغات ایمیلی از روش های کلاسیک و قدیمی بازاریابی آنلاین است که باید هدفمند و با انتخاب درست طیف مشتریان صورت پذیرد.

logo-2
بهینه سازی محلی

موتورهای جستجو این قابلیت را دارند که با توجه به موقعیت مکانی کاربر نتایج را رده بندی کنند. با انجام سئو یا بهینه سازی محلی مشتریان محلی شما به راحتی شما را پیدا می کنند!

q
روابط عمومی آنلاین

تولید، بهینه سازی و درج ریپورتاژ خبری در بزرگترین وب سایت های خبری ایران (تابناک، باشگاه خبرنگاران جوان، عصرایران، ایسنا و ... )